Paris Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği

DOESEF 5. Araştırma Projeleri

DOESEF 5. Araştırma Projeleri

Milli Eğitim Bakanlığı İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İzmir Üniversitesi arasında imzalanan işbirliği protokolü doğrultusunda, öğrencilerin "Geleceğin Bilim İnsanları" olarak yetişmeleri hedefiyle 2015-2016 eğitim-öğretim yılı içerisinde, tüm ulusal ve uluslararası lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik "DOESEF 5. Araştırma Projeleri" (Fizik, Kimya, Biyoloji, Bilgisayar Yazılım ve Enerji- Mühendislik Dalları) başlıklı proje yarışması yapılması öngörülmektedir.

 

Ekte sunulan bilgi notunun incelenmesinden görüleceği üzere, proje başvurularının 26.02.2016 tarihine kadar online olarak web sayfasından (www.doesef.org) yapılması gerekmekte; yarışmaya yurtdışından katılacak yarışmacıların uluslararası seyahat masraflarının kendileri tarafından karşılanacak ve yarışmacılardan alınacak 400€ katılım ücreti iaşe, ibate, kültürel program ve yerel ulaşımı kapsayacaktır.

Açıklamalar için tıklayınız: www.doesef.org/eng/event-info/specifications.html 

44 Rue de Sevres, 92100 Boulogne/Billancourt Paris/FRANSA - 0033 1 41 31 44 36

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.